Batuty

Na terenie Kompleksu EXTREME znajdują się również batuty. Na tym urządzeniu rekreacyjnym możecie Państwo poszaleć do woli.
Zawieszeni na linach w specjalnej uprzęży, odbijając się od elastycznej powierzchni batutów możecie Państwo dokonywać wielu powietrznych ewolucji.
Z batutów mogą skorzystać osoby do 75 kg wagi ciała. Innych ograniczeń nie ma.
Cena: 10 zł/os.
Grupowy: 8 zł/os


Ścianka wspinaczkowa

Wspinaczka to nie tylko emocje, to również ogromna dawka zdrowego ruchu.
Ze ścianki wspinaczkowej w Kompleksie EXTREME mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Zabawa na naszej ściance nie wymaga profesjonalnych umiejętności. Wystarczy tylko chęć aby pod okiem instruktora świetnie się bawić.


Kino 4D

Jedna z najnowocześniejszych atrakcji łącząca w sobie elementy tradycyjnego kina 3D z efektami mechanicznymi takimi jak: ruszające się i wibrujące fotele, tryskająca woda, wiejący wiatr a także opcjonalnie, wyjątkowa projekcja na ekranie cylindrycznym. Na widowni znajduje się opcjonalnie 20 miejsc, z których widzowie oglądają projekcje w technologii 3D. Pokaz specjalnie przygotowanego filmu odbywa się równolegle z dwóch projektorów wysokiej jakości, rzutujących obraz na ekranie pokrytym specjalną srebrną farbą. Widz ma wrażenie obecności w przestrzeni akcji filmu. Postaci i przedmioty sprawiają wrażenie jakby wyskakiwały z ekranu prosto na oglądającego. Wrażenie dodatkowo potęguje tzw. czwarty wymiar w postaci efektów specjalnych wokół widza. Główną rolę odgrywa tutaj moduł foteli który, dzięki sterownikom scenariusza, daje możliwość wykonywania szerokiego spektrum ruchów, od delikatnych wibracji, poprzez kołysanie na boki jak na pokładzie pirackiego statku lub ostre szarpnięcia wagonika kopalnianej kolejki. Dodatkowe podmuchy wiatru, delikatne krople wody spadające na widza gdy na ekranie pojawi się deszcz oraz uczucie szmerania po nogach gdy na ekranie bohater właśnie brnie w trawie, bądź przebiegają mu pod stopami myszy, daje pełny obraz oglądanego filmu z przeżyciami, których nie doświadczycie nigdzie indziej.
Cena: 14 zł/os.
Grupowy: 12 zł/os.


Średniowieczna Osada Rycerska

Zapraszamy do średniowiecznej osady rycerskiej na mała lekcję historii. W osadzie można między innymi postrzelać z łuku, ściąć główkę kapusty prawdziwym mieczem oraz przymierzyć prawdziwą zbroje.


Mini Golf